Vad är ditt intresse?

Vad är ditt intresse? Så börjar ännu ett mail skickat från någon som tror att jag är dummare än han, eller henne.

Sedan fortsätter det sämre än vad det brukar:

Hej.. Hur ar vadret utanför fönstret??? En hel del snor? Jag är en god felika samt jag skickar du sol samt värmen!! hehe!!! :)) Ett leende synas upp pa era läppar?? Det här innebar, att mitt uppdraget ar utfort. :)) Vad ringer vänner till dig??? Mitt namn är Anastasiya. Och,olyckligtvis,ar jag ingen en felika 🙂 Jag ar en ordinar manniskor!!!! Är dig icke en människan-angel? ;))

Jag säker, att du bara ar en vanlig manniskor..

Därefter kommer vi att fa en spännande konversationen! Min ålder 36,5 ar …. Jag är inte alltfor gammal for dig??? Män behövs nästan alltid att ung kvinnor.. Jag ar tyvarr att vara loner i mitt okand!!!! Forstar du mitt??? Jag är ensamma!!! Ingen bebis.

Samt dig ??? Saga om ditt liv!! Jag inte alltför många nu, for att icke ser ut som daraktigt.. Icke desto mindre om du svarar pa mig blir jag mycket glada!!!! 🙂 Jag ser fram emot!! :))

Anastasiya

Christer Hansson

Kommentarer

8 svar till ”Vad är ditt intresse?”

  1. Maria65a profilbild

    Nu vart du lite sugen va? 😉

    1. christerhansson profilbild

      Jag gillar välformulerade kvinnor😄👌✨

      1. Maria65a profilbild

        Hellre det än välformade?

      2. christerhansson profilbild

        Kvinnor över lag är spännande 🤗

      3. Maria65a profilbild

        Hahaha då är det bara att slå till!

      4. christerhansson profilbild

        Har skickat henne lite pengar så att hon kan köpa en flygbiljett 😍

      5. Maria65a profilbild

        Snabbt jobbat! Allt för kärleken 💞

      6. christerhansson profilbild

        Det blev tydligen något strul med hennes pass, men det skulle lösa sig skrev hon👍

Lämna en kommentar

Denna webbplats använder Akismet för att minska skräppost. Lär dig om hur din kommentarsdata bearbetas.

More posts